גיליתם נזילה, רטיבות בבית ? או עובש באחד הקירות ?אל דאגה יש לנו פתרון

שירותי איתור נזילות

איתור נזילות

איתור נזילות במקצועיות וטיפול בבעיה בבית הלקוח

לעתים נזילות יכולות להיות גלויות לעין וניתן לפתור אותן בקלות ללא עזרה מקצועית. אך ברוב המקרים נזילות הן דבר "מסתורי" שצץ בבית/בעסק בפתאומיות ואנו רואים זאת ע"י עובש, טחב, כל מיני כתמים על הקירות או שלפתע זרם המים נחלש בברז. נזילות אלה הן נזילות תת קרקעיות שמקורן בצינורות הפנימיים שבקיר או באדמה, במקרה זה דרוש אינסטלטור מקצועי ומוסמך בעל הציוד המתאים לאיתור הנזילה (למשל מצלמה תרמית) .

כמובן שכל אינסטלטור חובבן יכול לרכוש לעצמו ציוד לאיתור נזילות, אך בוודאי שאין ברשותו את הידע וההסמכה המקצועיים להשתמש בציוד בצורה נכונה ויעילה. לכן, אינסטלטור ברמת גן מבטיחה ומוכיחה לכם שכל אנשי הצוות שלנו הם מוסמכים בעלי תעודות איכותיות, ידע רב וניסיון של שנים בתחום. אינסטלטור ברמת גן מספקת לאנשי הצוות שלה את הציוד היקר והחדשני ביותר לאיתור נזילות ברמת גן, כמובן כדי לשרת את הלקוח בצורה הטובה והיעילה ביותר ופתרון איכותי של הבעיה. 

זקוקים למומחה איתור נזילות ברמת גן ? תנו לנו לבצע את העבודה המקצועית שלנו במהירות ויעילות כמובן שאיתור נזילות ברמת גן כולל גם סתימת הנזילה ותיקון הצנרת הנדרש. אינסטלטור ברמת גן לשרותכם 24 שעות – חייגו :